O nas

To My

Lat w branży
12
Oklejonych pojazdów
20000
Wdrożeń TRAXX
79
Zadowolonych Klientów
5000

Polska Grafika Samochodowa

Od 12 lat mamy swój cel, który realizujemy – pomagamy przedsiębiorcom w skutecznym wykorzystaniu pojazdów firmowych w procesie komunikowania się z rynkiem.

Zapewne na wielu rzeczach się nie znamy, ale możemy powiedzieć o sobie, że na pewno jesteśmy specjalistami w dziedzinie szeroko pojętej reklamy tranzytowej, która powszechnie nazywana jest reklamą na samochodach. W tej branży osiągnęliśmy już prawie wszystko.

Obsługujemy największe floty samochodowe w naszym kraju, skutecznie przeprowadziliśmy jedne z największych kontraktów jakie kiedykolwiek pojawiły się w naszej branży, w roku 2010 zostaliśmy pierwszym „Mistrzem Polski w Aplikacjach Samochodowych“. Przeszkoliliśmy setki młodych aplikatorów. W roku 2006 zostaliśmy wyróżnieni w światowym konkursie reklamy samochodowej organizowanym przez firmę MACTAC. Posiadamy szereg certyfikatów i wyróżnień.

Co jeszcze?

Innowacyjność. Założenia marketingowe oraz techniki komunikacyjne zmieniają się wraz z tym jak zmieniamy się my – konsumenci. Dlatego nasza firma stawia na nowe rozwiązania w dziedzinie reklamy tranzytowej, na przykład takie, jak system reklamy wymiennej TRAXX - o czym można przeczytać tutaj.