Oklejanie

Reklama na pojazdach

Skuteczna obsługa klientów zakresie reklamy tranzytowej to nie jest prosta sprawa. Można by rzec, że nie ma dwóch identycznych zleceń. Tylko sprawne połączenie kluczowych elemenów da nam oczekiwany efekt. 

Dlatego planując wykorzystanie pojazdów do komunikacji z rynkiem warto powierzyć to bardzo doświadczonemu partnerowi. A na pewno warto... ponieważ marketingowe wykorzystanie powierzchni pojazdów firmowych jest jednym z niewielu przypadków, w których klient nie musi płacić za powierzchnie reklamową... ponieważ już raz zapłacił - kupując bądź leasingując pojazdy.

Pracujemy w oparciu o materiały renomowanych producentów. Obsługujemy zarówno małe jak i bardzo duże floty samochodowe na terenie całego kraju. 

Świadczymy kompletne usługi, począwszy od projektowania i doradztwa, poprzez produkcję grafiki, kończąc na logistycznej obsłudze kontraktu. 

Skala w jakiej działamy powoduje, że nasi klienci nie ponoszą kosztów logistyki. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż pojazd firmowy musi przede wszystkim pracować  dlatego realizujemy zlecenia w sposób nie zakłócający  rytmu działań firmowych naszych klientów.


Warning: Parameter 2 to qtranxf_postsFilter() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Nasze Realizacje